Úvod | RSS | PODCAST | English

PŘIHLÁŠKA NA VÁNOČNÍ TRHY 2020 V KUKSU

Vážení zájemci o Vánoční trhy v Kuksu,
přihláška pro tuto tradiční akci na Kuksu bude vzhledem k současné epidemiologické situaci poněkud jiná. Musíme se řídit aktuálními mimořádnými opatřeními vydanými Ministerstvem zdravotnictví, jež jsou nyní v platnosti. Pro pořadatele trhů platí tato pravidla:

a) zajistit odstupy mezi stánky, stolky nebo jinými prodejními místy nejméně 2 metry,
b) umístit nádoby s dezinfekčními prostředky u každého prodejního místa (zabezpečí si každý prodejce).

Z tohoto důvodu budeme požadovat prodejní stánky maximální šíře 3 metry, abychom mohli zabezpečit 2metrový odstup mezi nimi a nemuseli přitom omezovat kapacitu prodejců. Dodržování šířky stánku budeme striktně kontrolovat.

V případě, že budou oprávněnými institucemi přijímána a vydávána nová opatření, budeme jim nuceni podmínky účasti na Vánočních trzích v Kuksu dále přizpůsobovat.

Vánoční trhy 2020 se budou konat na stejných místech jako v roce 2019, tj. pod hospitálem a na nábřeží obce Kuks. Pro bezproblémový průběh Vánočních trhů jsme připravili přihlášku, která obsahuje několik otázek, které nám pomohou akci zorganizovat ke spokojenosti všech zúčastněných.

1. Upřednostňujeme řemeslníky a výrobce, jejichž sortiment, který na Vánočních trzích nabízejí, je ze 100 % z jejich „dílny“. Proto nás zajímá z kolika procent jsou ve Vaší nabídce zastoupeny pouze Vaše výrobky:

2. O jaké výrobky se jedná? (Vyjmenujte – budeme požadovat, abyste prodávali pouze výrobky, které jste uvedli v přihlášce. Důvodem je zamezení nežádoucímu násobení stejné nabídky u více prodejců).

3. Pošlete nám, prosím, 2 fotografie – první, která charakterizuje Vaše výrobky a druhá, která zachycuje Váš prodejní stánek s nabízeným zbožím. Fotografie zašlete výhradně elektronicky mailem na valaskova[zavináč]faf.cuni.cz, popř. vložte odkaz na Vaše internetové stránky, kde požadované najdeme.

Záleží nám na tom, aby byla dodržena kultura prodeje. Z tohoto důvodu vyžadujeme pro venkovní prodej pouze dřevěný stánek (max. 3 m šíře).

4. Uveďte prosím velikost Vašeho stánku – zajímá nás šířka i jeho hloubka (formát XY cm × XY cm, šířka maximálně 3 metry včetně různých stolků apod.; šířka stánku bude kontrolována organizátorem!)

5. U prodejců teplých nápojů (medovina, punč alko i nealko, káva, čaj, svařené víno, atd.) budeme požadovat použití tematických kelímků Vánoční trhy v Kuksu. Nabízíme ve dvou velikostech: 150 ml (1,70 Kč) a 250 ml (1,90 Kč).

Předběžně odhaduji odběr tohoto počtu kelímků (nevyužité kelímky nám na konci akce vrátíte a uhradíte ty spotřebované):
150 ml: ks
250 ml: ks

6. Každý vybraný prodejce se přihláškou zavazuje, že má splněny všechny povinnosti vůči dotčeným orgánům státní správy a jeho provoz na Vánočních trzích v Kuksu bude v souladu s platnými právními předpisy (ŽÚ, OSA, ČOI, SZPI, KHS).

7. Na akci dorazím tímto vozidlem (údaj nutný k případnému operativnímu řešení dopravní situace):
SZP:
Typ a barva vozidla:

8. Uveďte, o jaký z obou termínů máte zájem. Pokud se přihlásíte na jeden, případně oba víkendy, vyžadujeme, aby Vaše účast byla po oba dny víkendu (tj. sobota i neděle) – zvažte tedy, prosím, svoje možnosti vzhledem k Vašim ostatním aktivitám (např. další akce, zaměstnání, atd.).

14.-15. 11. 2020
21.-22. 11. 2020

Vánoční trhy se konají od 9.00 do 16.00 hod. Vyžadujeme dodržení doby prodeje v uvedený čas kvůli návštěvníkům, aby během celé otevírací doby Vánočních trhů byla nabídka prodejců maximální.

Cena pronájmu:
Stánky řemeslníků: 400 Kč/1 den (stánek max. velikosti 3 bm)
+ použití elektrické přípojky (200 W): 100 Kč/den

Prodejci občerstvení + alkoholických nápojů (včetně medoviny): 1000 Kč/1 den (stánek max. velikosti 3 bm)
+ použití elektrické přípojky (max. 3500 W): 200 Kč/den

10. Uveďte, zda požadujete přípojku elektrické energie:

ano
ne

Předpokládaný počet prodejců: 100 + občerstvení

Přihlášky přijímáme do 6. října 2020. Do 16. října budete vyrozuměni, zda jsme přihlášku přijali, či nikoliv. Uveďte, prosím, způsob, jak Vám tuto informaci zaslat:

Jméno a příjmení, adresa:

Email:

Telefon:

Poštovní adresa:

Při výběru nebude rozhodovat pořadí přijetí přihlášky, ale originalita a zajímavost Vámi nabízeného zboží. Výběr prodejců je pouze na rozhodnutí organizátora a není možné se proti němu odvolávat. Účast na předcházejících ročnících není zárukou výběru!

Prohlašuji, že jsem v přihlášce uvedl pravdivé údaje.

Děkuji za spolupráci a přeji hezké dny

Mgr. Ladislava Valášková, Ph.D.
vedoucí Českého farmaceutického muzea

INFORMACE

OTEVÍRACÍ DOBA:
duben – červen, září a říjen
9-17 hod. (denně kromě pondělí)

červenec a srpen
denně 9-17 hod.

VSTUPNÉ:

Expozice Kouzlo apatyky
(věnovaná historii lékáren)
základní – 80 Kč
zlevněné – 60 Kč

Expozice Z apatyky do fabriky
(věnovaná historii výroby léků – bez průvodce)
základní – 40 Kč
zlevněné – 30 Kč

KONTAKTY:

České farmaceutické muzeum
Hospitál Kuks, 544 43 Kuks

tel: 495 067 580 (Kuks)
tel.: 499 692 161 (kastelán)
fax: 495 512 266 (FaF UK)
Mgr. Ladislava Valášková, Ph.D.

GPS:

50°23'52.93"N; 15°53'21.58"E

e-Newsletter
Přihlášení/odhlášení odběru e-Newsletteru ČFM


V případě, že chcete odběr odhlásit, vyplňte jen email a klikněte na "Odhlásit".
e-BULLETIN
Prezentace Faf
Copyright © 2002-2020, Dodavatelem technického řešení webu: PharmDr. Martin Dočkal
Zřizovatel ČFM: Univerzita Karlova v Praze, Farmaceutická fakulta UK, Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové 5
Za obsah odpovídá: Spolek pro vybudování Českého farmaceutického muzea, Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové 5
Ctíme standardy: W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested | Logotypy použity se svolením zřizovatele ČFM